Karriere

Irodánk munkatársat keres  J o g i  a s s z i s z t e n s i  munkakörbe.

Elvárások:
– legalább középfokú végzettség
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:
– német, angol nyelvtudás
– munkatapasztalat

Munkavégzés helye:
1126 Budapest, Németvölgyi út 20.

Munkaidő:
részmunkaidő

Fizetés:
megegyezés szerint

Munkáltató cég:
Pánszky Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó:
Csorba Annamária

Telefon:
06302732709

e-mail: annamaria.csorba@panszky.hu

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a fenti e-mail-címen

Főbb feladatok, munkák:
• Klasszikus jogi asszisztens feladatok ellátása
• Ügyvéd és ügyvédjelöltek munkájának adminisztrációs támogatása, segítése
• Tárgyalásokhoz szükséges anyagok összeállítása, előkészítése
• Hivatalos levelek, sablonszerződések megírása, nyomtatványok kitöltése
• Földhivatali, cégbírósági ügyintézés (beadványok összeállítása, tulajdoni lapok, cégkivonatok beszerzése)
• Iratok kezelése, nyilvántartások vezetése
• Elektronikus cégeljárás lebonyolítása
• Általános asszisztensi feladatok (gépelés, scannelés, fénymásolás, iktatás, telefonok fogadása, találkozók szervezése)
• Pénztár kezelése, számlák nyilvántartásának vezetése, elszámolások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Ügyvédi irodában jogi asszisztens munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
• Elektronikus cégeljárásban jártasság
• E-Szignó ismerete
• Földhivatali ügyintézésben szerzett rutin
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Jó szervezőkészség
• Jó kommunikációs képesség
• Megbízhatóság, terhelhetőség
• Precizitás, rendszer szemlélet
• Önálló, dinamikus munkavégzés
• problémamegoldó-, szervezőkészsége képessége kiváló,
• pontos, alapos, figyelmes,
• gyakorlott MS Office felhasználó

Amit kínálunk:
• Fiatal, dinamikus csapat
• Változatos munka
• Kihívást jelentő feladatok